Koncert zespołu Sokół Orkestar
14 września 2014
godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy na występ – unikatowego na polskiej scenie muzycznej – zespołu Sokół Orkestar w niedzielę 14 września w Białostockim Muzeum Wsi. Koncert odbędzie się będzie w ramach festynu etnograficznego „Podlaskie Ziołami Pachnące i Dożynki Wojewódzkie”.

Każdy występ grupy Sokół Orkestar to potężna dawka słowiańskiej energii! Ich niepowtarzalny styl, charakterystyczny dla Bałkanów, został doceniony na tegorocznej edycji Festiwalu Trębaczy w Gucy (Srebia), gdzie zajęli drugie miejsce, jako pierwszy w historii zespół spoza Bałkanów. Zespół koncertuje w całej Polsce, już po raz drugi był gwiazdą Pannonica Folk Festiwal w Barcicach nad Popradem.

Oryginalny repertuar, piorunująca siła instrumentów dętych blaszanych w ethno-rockowej oprawie przeniosą słuchaczy w niezapomnianą podróż pełną niezapomnianych emocji i wrażeń, jakie daje muzyka tego zespołu!

Liderem grupy jest Przemysław Sokół – trębacz, aranżer, kompozytor. Współpracował zarówno z orkiestrami symfonicznymi, jak i wieloma wybitnymi artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne – min. Katarzyną Geartner, Agnieszką Chrzanowską, Pauliną Bisztygą, Renatą Przemyk, Markiem Bałatą, Maciejem Maleńczukiem, Januszem Radkiem, Zespołem Bakshish oraz wieloma innymi.

Strona internetowa: http://www.przemeksokol.com
Facebook: https://www.facebook.com/sokolorkestar/info?ref=page_internal
YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=cIafQD4u7-U

Zapraszamy serdecznie!

ksow2