Drewniana chałupa kryta strzechą z niebieskimi okiennicami. W tle - zielone drzewa i niebo. ZDOBNICTWO NA ZOOMIE Mamy nową propozycję dla nauczycieli i uczniów. Dział Edukacji serdecznie zaprasza na zajęcia etnograficzne online. Lekcje muzealne, trwające od 45 do 60 minut odbywają się na platformie Zoom, a materiały edukacyjne przesyłane są pocztą elektroniczną. Aktualnie mamy w ofercie lekcję zatytułowaną „Zdobnictwo drewnianych domów na Podlasiu”. więcej

Podczas lekcji można zdobyć cenną wiedzę o dekorowaniu drewnianych domów na podlaskiej wsi w XIX i XX wieku. Zadania do wykonania podane są w atrakcyjnej formie quizów i piosenek, a część warsztatowa polega na samodzielnym zaprojektowaniu i wykonaniu dekoracji do wymarzonego domu.
Obserwujcie nasze media społecznościowe! Już wkrótce pojawią się tu kolejne oferty lekcji muzealnych online. Czas trwania każdej z nich:  45-60 minut, cena za osobę: 4,50 zł. Na zajęcia zapraszamy grupy zorganizowane (minimum 10 osób). Zapisywać się można przy pomocy poczty elektronicznej, e-mail: edukacja@pmkl.pl.