Mapa dojazdowaPODLASKIE MUZEUM KULTURY LUDOWEJ
Instytucja Kultury Województwa Podlaskiego
ul. Leśna 7, 16-010 Wasilków
(przy szosie w kierunku Augustowa)
sekretariat: 85 74 36 082
fax: 85 653 72 27
e-mail: pmkl@skansen.bialystok.pl

dr Artur Gaweł – dyrektor
e-mail: a.gawel@skansen.bialystok.pl

Dział Etnografii
dr Karolina Radłowska – kierownik
e-mail: k.radlowska@skansen.bialystok.pl
tel. 85 74 36 082 wew. 17
e-mail: etnografia@skansen.bialystok.pl

Hubert Czochański, adiunkt
Małgorzata Przybyszewska, adiunkt
Przemysław Sianko, adiunkt
Helena Siedlecka
tel. 87 74 36 082 wew. 16

Wojciech Kowalczuk, starszy kustosz, tel. 509 397 438
w.kowalczuk@skansen.bialystok.pl
Dorota Ralicka, starszy dokumentalista
tel. 85 74 36 082 wew. 19

Dział Edukacji i Promocji
Urszula Szymak-Waśkiewicz – kierownik
e-mail: u.szymak@skansen.bialystok.pl
tel. 85 74 36 082 wew. 20

Piotr Gutowski, asystent
Urszula Kamińska, asystent
Dorota Kulesza, przewodnik
tel. 85 74 36 082 wew. 18
tel. kom. 509 336 816
e-mail: promocja@skansen.bialystok.pl
rezerwacja zajęć: edukacja@skansen.bialystok.pl
Ośrodek Edukacji Ekologicznej MP – Sokolarnia: tel. 730 243 600, e-mail: sokolarnia@skansen.bialystok.pl

Dział Finansowo-Kadrowy
Katarzyna Woronowicz – Główna Księgowa
e-mail: k.woronowicz@skansen.bialystok.pl
tel. 85 74 36 082 wew.14
e-mail: kadry@skansen.bialystok.pl

Specjalista ds. Administracyjnych
Sylwia Rawinis
e-mail: s.rawinis@skansen.bialystok.pl
tel. 85 74 36 082 wew.13

Dział Techniczno-Budowlany
Tomasz Klimaszewski – kierownik
tel. kom. 509 782 262
e-mail: t.klimaszewski@skansen.bialystok.pl

Do skansenu można dojechać autobusem Białostockiej Komunikacji Miejskiej linii 102 (strefa I), jak również ścieżką rowerową od granic miasta Białegostoku.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tematyka kultury ludowej jest Ci bliska, a może architektura drewniana? To nasza pasja, więc z prawdziwą przyjemnością odpowiemy na każdą wiadomość. Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Niestety dawna i sprawdzona metoda gołębi pocztowych odeszła już definitywnie do lamusa.

FORMULARZ